INDIETRO BACK 返回

Skladník internej logistiky - zásobovanie

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, trojzmenný pracovný režim
Termín nástupu: ihneď/dohodou

Mzdové podmienky (brutto):
od 1.026 € (mzda je vrátane variabilnej zložky mzdy a navyšuje sa o bonusy a príplatky)

Náplň práce:
- zásobovanie výroby, príjem, výdaj a evidencia materiálu, expedície hotových výrobkov, inventarizácie
- presun materiálu v rámci areálu spoločnosti použitím firemného nákladného vozidla skupiny B

Požiadavky na zamestnanca:
- odborná spôsobilosť na obsluhu VZV
- držiteľ VP sk. B - podmienkou
- znalosť systému SAP výhodou
- všeobecný prehľad v oblasti skladového hospodárstva, znalosť KANBAN systému a práca so skenermi výhodou
- samostatnosť, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť

Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13. plat až do výšky 110% mzdy
- mesačný bonus za odpracované roky
- špeciálne bonusy za prácu nadčas
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze, Topoľčian, resp. príspevok na dopravu
- stravovanie poskytované vo vlastnom stravovacom zariadení (v ponuke široký výber jedál)
- klimatizované výrobné priestory
- čisté, moderné pracovné prostredie
- možnosť odborného rastu

V prípade záujmu kontaktujte personálne oddelenie MTA SLOVAKIA:
E-mail: hrslovakia@mta.it
Tel.: 038/5366508

Invia il tuo curriculum

Se sei interessato a questa posizione compila il form seguente. Saremo felici di valutare la tua candidatura!